BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Shtunën, 08.10.2022

Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta.

Era do të fryjë nga drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 8-21 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 3 deri në 8°C, ndërsa ato maksimale prej 19 deri në 23°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!