BallinaKosovë

Ashtu edhe siç pritej, arrijnë reshjet e borës edhe në ultësira

Ashtu edhe siç kemi parashikuar, reshjet e borës kanë arritur tashmë edhe në disa pjesë të ultësirave të Kosovës, të cilat do të vazhdojnë të jenë të pranishme lokalisht edhe në orët e mbrëmjes.

Në zonat tjera ku temperaturat janë më të larta, priten të jenë reshje të shiut, lokalisht në formë të rrebesheve, të shoqëruara me ndonjë shkarkesë elektrike.

Për reshjet e borës në Prill, kemi parashikuar që nga 1 Marsi, kliko këtu.

Më poshtë i gjeni pamjet nga reshjet e borës në Podujevë dhe Skenderaj! /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!