BallinaKosovë

20.07.2022 – Parashikimi i motit për të Mërkurën

Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe shumë i nxehtë.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i veriut dhe verilindjes, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 16-40 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 12 deri në 16°C, ndërsa ato maksimale prej 30 deri në 33°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!