BallinaKosovë

21.07.2022 – Parashikimi i motit për të Enjten

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe shumë i nxehtë.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i veriut me shpejtësi prej 15-35 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 14 deri në 16°C, ndërsa ato maksimale prej 33 deri në 35°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!