BallinaKosovë

15.07.2022 – Parashikimi i motit për të Premten

Për të Premten parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe shumë i nxehtë.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 14-34 km/h.

Temperaturat do të shënojnë ngritje të mëtejshme, ku minimalet do të luhaten prej 12 deri në 16°C, ndërsa ato maksimale prej 31 deri në 34°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!