BallinaKosovë

11.07.2022 – Parashikimi i motit për të Hënën

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell.

Era do të fryjë nga kuadrati i verilindjes, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 20-44 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 10 deri në 13°C, ndërsa ato maksimale prej 22 deri në 26°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!