BallinaKosovë

10.07.2022 – Parashikimi i motit për të Dielën

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, ku pritet të ketë edhe reshje të izoluara shiu përreth zonave malore.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut me shpejtësi prej 14-36 km/h.

Temperaturat do të shënojnë ngritje, ku minimalet do të luhaten prej 11 deri në 13°C, ndërsa ato maksimale prej 22 deri në 26°C. /MeteoKosova/

ARTIKUJ TË NGJASHËM

Back to top button
en_USEnglish
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!