BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Shtunën, 28.01.2023

Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe kohë pas kohe pritet të ketë reshje lokale bore, kryesisht më të përqëndruara në Rrafshin e Kosovës. 

Në momente të caktuara reshjet do të jenë më intensive, duke krijuar shtresa të pakta.

Era do të fryjë nga veriu me shpejtësi prej 12-29 km/h.

Temperaturat minimalet do të luhaten prej -3 deri në -1°C, ndërsa ato maksimale prej 1 deri në 5°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!