BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Dielën, 29.01.2023

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe kohë pas kohe pritet të ketë reshje të pakta bore, sidomos përreth zonave malore.

Era do të fryjë nga veriu me shpejtësi prej 13-31 km/h.

Temperaturat minimalet do të luhaten prej -3 deri në -1°C, ndërsa ato maksimale prej 1 deri në 5°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!