BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Shtunën, 15.07.2023

Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe shumë i nxehtë. Këshillohet kujdes nëse jeni jashtë për periudha të gjata kohore.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 15-35 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 17 deri në 20°C, ndërsa ato maksimale prej 32 deri në 35°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!