BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Shtunën, 06.08.2022

Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta. Shumë nxehtë.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi 10-35 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 14 deri në 19°C, ndërsa ato maksimale prej 32 deri në 36°C.

VINI RE! Rrezik nga dehidrimi dhe goditja e nxehtësisë nëse qëndroni jashtë për periudha të gjata kohore! /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!