BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Shtunën, 04.03.2023

Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot i vranët dhe kohë pas kohe me reshje shiu. Në zonat malore priten reshje bore.

Era do të fryjë nga kuadrati i verilindjes me shpejtësi prej 13-31 km/h.

Temperaturat do të pësojnë ulje, me minimale që do të luhaten prej 2 deri në 4°C, ndërsa ato maksimale prej 6 deri në 9°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!