BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Dielën, 05.03.2023

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët në orët e mëngjesit, ku pritet edhe lokalisht të ketë reshje të pakta shiu, kryesisht të përqëndruara në zonën jugore dhe juglindore.

Gjatë ditës pritet vranësirat gradualisht të tërhiqen.

Era do të fryjë nga kuadrati i verilindjes me shpejtësi prej 14-34 km/h.

Temperaturat do të shënojnë ngritje të lehtë, me minimale që do të luhaten prej 2 deri në 4°C, ndërsa ato maksimale prej 8 deri në 12C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!