BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Shtunën, 03.12.2022

Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët, ku ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar shiu gjatë ditës, ndërsa vonë në mbrëmje dhe gjatë natës, pritet shtrirje e reshjeve me karakter lokal.

Era do të fryjë me drejtim kryesor nga kuadrati i juglindjes shpejtësi prej 17-33 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 0 deri në 2°C, ndërsa ato maksimale prej 8 deri në 10°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!