BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Premten, 02.12.2022

Për të Premten parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale kthjellimesh. Ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 5-20 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej -1 deri në 3°C, ndërsa ato maksimale prej 7 deri në 10°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!