BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Enjten, 01.12.2022

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot i vranët dhe kohë pas kohe me reshje shiu, të cilat në zona të caktuara mund të përzihen apo shndërrohen në ato të borës, veçanërisht në verilindje të vendit.

Në zonat malore priten reshje bore.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i veriut me shpejtësi prej 15-32 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 1 deri në 3°C, ndërsa ato maksimale prej 3 deri në 6°C. /MeteoKosova/

ARTIKUJ TË NGJASHËM

Back to top button
en_USEnglish
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!