BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Dielën, 04.12.2022

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe kohë pas kohe pritet të ketë reshje të pakta lokale shiu, të pranishme që nga orët e para të 24-orëshit.

Era do të fryjë nga kuadrati i juglindjes, e cila në momente të caktuara pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-44 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej 3 deri në 5°C, ndërsa ato maksimale prej 8 deri në 10°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!