BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Premten, 21.04.2023

Për të Premten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku lokalisht pritet të ketë reshje të pakta shiu.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i veriut me shpejtësi prej 9-30 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 3 deri në 6°C, ndërsa ato maksimale prej 15 deri në 19°C. /MeteoKosova/

ARTIKUJ TË NGJASHËM

Back to top button
en_USEnglish
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!