BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Shtunën, 22.04.2023

Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku në zona të caktuara pritet të ketë edhe reshje afatshkurtër shiu. Ka mundësi të ketë ndonjë vetëtimë dhe bubullimë.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i veriut me shpejtësi prej 9-30 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 2 deri në 7°C, ndërsa ato maksimale prej 17 deri në 20°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!