BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Enjten, 20.04.2023

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku në zona të caktuara pritet të ketë reshje të izoluara shiu, sidomos në ato malore.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i veriut me shpejtësi prej 10-29 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 3 deri në 7°C, ndërsa ato maksimale prej 16 deri në 18°C. /MeteoKosova/

ARTIKUJ TË NGJASHËM

Back to top button
en_USEnglish
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!