BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të premten, 07.06.2024

Për të premten parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe i nxehtë. Ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar në perëndim të vendit.

Era do fryjë kryesisht nga drejtimi i veriut me shpejtësi prej 10-25 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 12 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 29 deri në 31°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!