BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të enjten, 06.06.2024

Për të enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku gjatë orëve të pasditës mund të ketë ndonjë reshje të izoluar në veriperëndim të vendit, respektivisht në regjionin e Istogut.

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-30 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 11 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 26 deri në 30°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!