BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Premten, 05.08.2022

Për të Premten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta. Shumë nxehtë.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi 10-35 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 13 deri në 17°C, ndërsa ato maksimale prej 32 deri në 35°C.

VINI RE! Rrezik nga dehidrimi dhe goditja e nxehtësisë nëse qëndroni jashtë për periudha të gjata kohore! /MeteoKosova/

ARTIKUJ TË NGJASHËM

Back to top button
en_USEnglish
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!