BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Enjten, 04.08.2022

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira gjatë ditës.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut dhe verilindjes me shpejtësi 10-35 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 14 deri në 17°C, ndërsa ato maksimale prej 31 deri në 34°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!