BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Premten, 02.09.2022 

Për të Premten parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe kohë pas kohe me rrebeshe shiu, të shoqëruara me shkarkesa rrufesh. Reshjet do të jenë të pranishme që nga orët e para të 24-orëshit.

Era do të fryjë nga veriu, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-50 km/h!

Temperaturat do të pësojnë ulje të theksueshme, ku minimalet do të luhaten prej 15 deri në 17°C, ndërsa ato maksimale prej 17 deri në 20°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!