BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Mërkurën, 27.09.2023

Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i verilindjes, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 13-45 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 12 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 22 deri në 26°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!