BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Enjten, 28.09.2023

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i verilindjes me shpejtësi prej 10-35 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri në 12°C, ndërsa ato maksimale prej 23 deri në 26°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!