BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Martën, 26.09.2023

Për të Martën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i verilindjes, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-46 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 13 deri në 15°C, ndërsa ato maksimale prej 22 deri në 25°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!