BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Mërkurën, 22.03.2023

Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar shiu, kryesisht në Rrafshin e Kosovës.

Era do të fryjë nga veriu me shpejtësi prej 15-37 km/h.

Temperaturat do të shënojnë ngritje, me minimale që do të luhaten prej 4 deri në 7°C, ndërsa ato maksimale prej 15 deri në 18°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!