BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Mërkurën, 14.09.2022 

Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe i ngrohtë gjatë ditës.

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare në pjesën dërrmuese të vendit, ndërsa në rajonin e Gjakovës pritet kohë pas kohe të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-48 km/h!

Temperaturat do të shënojnë ngritje, ku minimalet do të luhaten prej 8 deri në 12°C, ndërsa ato maksimale prej 26 deri në 30°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!