BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Enjten, 15.09.2022

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira e shumë i nxehtë. Ka mundësi vonë pasdite të ketë ndonjë reshje të izoluar shiu, kryesisht në veri të vendit.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i jugperëndimit, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-55 km/h!

Temperaturat do të shënojnë ngritje të mëtejshme, ku minimalet do të luhaten prej 11 deri në 15°C, ndërsa ato maksimale prej 28 deri në 32°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!