BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Martën, 13.09.2022 

Për të Martën parashikohet të mbajë mot diell dhe vranësira, këto të fundit më të shtuara pritet të jenë në Rrafshin e Kosovës.

Era do të fryjë nga drejtimi i veriut me shpejtësi 10-30 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 8 deri në 11°C, ndërsa ato maksimale prej 19 deri në 24°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!