BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Mërkurën, 12.07.2023

Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe shumë i nxehtë. Këshillohet kujdes nëse jeni jashtë për periudha të gjata kohore.

Era do të fryjë nga kuadrati i perëndimit dhe jugperëndimit, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 10-42 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 17 deri në 19°C, ndërsa ato maksimale prej 33 deri në 36°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!