BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të mërkurën, 10.04.2024

Për të mërkurën parashikohet të mbajë mot me diell dhe shumë i ngrohtë.

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 12-26 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri në 10°C, ndërsa ato maksimale prej 26 deri në 28°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!