BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të martën, 09.04.2024

Për të martën parashikohet të mbajë mot me diell dhe shumë i ngrohtë.

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-28 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 5 deri në 9°C, ndërsa ato maksimale prej 25 deri në 28°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!