BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Mërkurën, 07.12.2022

Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, ku mund të ketë ndonjë reshje të izoluar shiu gjatë ditës, ndërsa reshje më intensifikuara priten gjatë orëve të para të 24-orëshit.

Era do të fryjë nga kuadrati i juglindjes me shpejtësi prej 12-30 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 3 deri në 6°C, ndërsa ato maksimale prej 9 deri në 12°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!