BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Martën, 06.12.2022

Për të Martën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, ku ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar gjatë ditës, ndërsa në orët e mbrëmjes pritet gradualisht të ketë intensifikim të reshjeve të karakterit lokal, për të marr shtritje më tej pas mesnate.

Era do të fryjë nga kuadrati i juglindjes me shpejtësi prej 10-28 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 2 deri në 4°C, ndërsa ato maksimale prej 9 deri në 12°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!