BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Mërkurën, 07.09.2022 

Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme gjatë ditës.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-28 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 11 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 25 deri në 29°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!