BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Martën, 06.09.2022 

Për të Martën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-28 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 10 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 23 deri në 27°C. /MeteoKosova/

ARTIKUJ TË NGJASHËM

Back to top button
en_USEnglish
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!