BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Enjten, 08.09.2022 

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme gjatë ditës e i nxehtë.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, veçanërisht në rajonin e Gjakovës, me shpejtësi prej 15-45 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej 12 deri në 16°C, ndërsa ato maksimale prej 28 deri në 31°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!