BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Mërkurën, 02.11.2022

Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 6-20 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 4 deri në 9°C, ndërsa ato maksimale prej 22 deri në 25°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!