BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Enjten, 03.11.2022

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 5-21 km/h.

Temperaturat do të pësojnë ulje, me minimale të cilat do të luhaten prej 5 deri në 8°C, ndërsa ato maksimale prej 19 deri në 21°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!