BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Martën, 01.11.2022

Për të Martën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme dhe e lehtë me shpejtësi prej 5-17 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 5 deri në 9°C, ndërsa ato maksimale prej 23 deri në 25°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!