BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Mërkurën, 01.02.2023

Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, të cilat më të pranishme priten gjatë orëve të mëngjesit. Në ndonjë rajon mund të ketë ndonjë reshje të izoluar.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 10-40 km/h!

Temperaturat do të shënojnë ngritje, me minimale që do të luhaten prej -4 deri në -1°C, ndërsa ato maksimale prej 6 deri në 10°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!