BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Martën, 20.09.2022

Për të Martën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira. Ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar shiu, sidomos në zonat malore.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut me shpejtësi prej 10-33 km/h.

Temperaturat do të pësojnë ulje, ku minimalet do të luhaten prej 4 deri në 9°C, ndërsa ato maksimale prej 14 deri në 19°C. /MeteoKosova/

ARTIKUJ TË NGJASHËM

Back to top button
en_USEnglish
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!