BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të martën, 20.02.2024

Për të martën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ndërsa lokalisht pritet të ketë ndonjë reshje të izoluar shiu.

Era do të fryjë kryesisht nga drejtimi i veriut me shpejtësi prej 10-28 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -3 deri në 2°C, ndërsa ato maksimale prej 8 deri në 13°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!