BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Martën, 18.04.2023

Për të Martën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, ku pritet kohë pas kohe të ketë edhe reshje lokale shiu, të cilat në momente të caktuara do të jenë në formë të rrebesheve, të shoqëruara me shkarkesa elektrike dhe breshër.

Era do të fryjë drejtmiesh të ndryshme me shpejtësi prej 15-35 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 6 deri në 8°C, ndërsa ato maksimale prej 11 deri në 16°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!