BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të martën, 14.11.2023

Për të martën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta, ndërsa në orët e mëngjesit pritet të ketë mjegull lokalisht nëpër lugina dhe ultësira.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, e cila kohë pas kohe mund të jetë mjaft e fortë në rajonin e Gjakovës, me shpejtësi prej 15-60 km/h!

Temperaturat do të shënojnë ngritje, me minimale që do të lëvizin prej 2 deri në 8°C, ndërsa ato maksimale prej 16 deri në 20°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!