BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Martën, 14.03.2023

Për të Martën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta por i ftohtë në orët e mëngjesit.

Era do të fryjë nga drejtimi i jugperëndimit dhe juglindjes, e cila kohë pas kohe lokalisht pritet të jetë mjaft e fuqishme, me shpejtësi prej 20-54 km/h!

Temperaturat do të shënojnë ngritje, me minimale që do të luhaten prej -2 deri në 2°C, ndërsa ato maksimale prej 14 deri në 17°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!