BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Martën, 13.12.2022

Për të Martën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar bore, e veçanërisht vonë në orët e mbrëmjes.

Era do të fryjë nga drejtimi i veriut me shpejtësi prej 9-23 km/h.

Temperaturat do të pësojnë ulje të theksueshme, ku minimalet do të luhaten prej -7 deri në -1°C, ndërsa ato maksimale prej 1 deri në 5°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!